Anasayfa

Uydu Sistemleri

uydu sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri

Tv Monitör Tamir Servis

uydu sistemleri

Aksesuar

uydu sistemleri

Yaşar Elektronik Tv ve Özel Servis

Merkezi Uydu Sistemleri Tamir Montaj ve Özel Servis

Tüm Tv marka ve modellerinin teknik arızalarını çözüyoruz, Bunun için gerekli olan tüm yedek parçaları ve elektronik donanımı firmamız bünyesinde bulunduruyoruz.
Ve Birçok Telefizyon Modellerin Orjinal Parçaları Mevcuttur.
LCD-LED Telefizyon Tamiri Arıza Tespit Ücretsizdir.

Televizyon Tamiri Satışı ve Teknik Servisi

Sultanbeyli ve diğer Servis ağlarımız ile birlikte Tv servislerini büyük bir özveriyle hazırlamaktayız. Bozulak ekranı kıralan ve bir çok arızadan ötürü hasar alan televizyonlarınıza özel tamir ve özel servisimiz bulunmaktadır

Sultanbeyli Uydu Tamiri ve Göktürk Uydu tamiri merkezi sistemleri kurulum montaj ve bir çok servimiz ile hizmetinizdeyiz

Merkezi Uydu sistemleri çanak kurulumları ve bir çok alanda apartman ve sitelere ücretsiz keşif düzenlenmelteyiz. Bu sayede size ekibimiz tarafından doğru orantıda Teklif vermekte ve Danışmanlık sağlamaktadır.
Lcd tv Tamirinde Öncü hizmet sağlayan Yaşa Elektronik Tv Ekranran panel tamiri ve Teknik servis hizmetini sürdürmektedir. Bozulan Arızalanan ve ekranı kırılan televizyonlarınızı en hızlı ve kaliteli şekilde tamiratını sağlamaktayız.

Arçelik tv Tamiri, Cartel Tv Tamiri, Sanyo Tv Tamiri, Vestel Tv Tamiri, Samsung Tv Tamir, Beko Tv Tamiri ve bütün tv markalarının Profesyonel özel servis işlemi gerçekleşmektedir.

Televizyon Servisi

Disiplinli çalışmalarıyla önde gelen tüm televizyon markalarının tamir ve bakım hizmetlerini sunduğumuz teknik servis firmamız ile daha sağlıklı kullanım elde etmek için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek olacaktır. Arçelik, BEKO, BOSCH, Panasonic, Sony ve daha aklınıza gelen tüm televizyonların bakım ve onarım işlemlerinde deneyimli hizmetlerimizle dilediğiniz zaman yardımınıza koşuyoruz. Televizyon servisi aramanın ve bulmanın kolaylıkları ile artık yeniden masraf etmenize gerek kalmayacak.
Hızlı, güvenilir ve işinde disiplinli çalışmalarıyla İstanbul Eyüp’te hizmet veren teknik servis firmamızı bir telefonla arayarak adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Alanında başarılı çalışmaları sayesinde, müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Yaşar Elektronik ile sizin de yüzünüz gülecek. Destek için iletişime geçebilirsiniz.

LCD Servisi

Son zamanların en harika teknolojisi olarak da kabul edilen LCD paneller, tamirleri zor ve bir o kadar da deneyim isteyen elektronik aletlerdir. Sadece TV izlemek için kullanılmayan, aynı zamanda kamera sistemlerinde de kullanılan LCD’lerin tamir ve bakım işlemlerinde en kaliteli çalışmalarla müşterilerimize hizmet vererek kısa sürede yaşadıkları sorunlardan kurtulmalarına çözüm üretmeye devam ediyoruz. LCD servisi ile işlerinizin kolaylıkla halledileceğini göreceksiniz.
Uzun zamanların deneyimine sahip olan Yaşar Elektronik, sektörün deneyimli isimlerinden biri olarak müşteri memnuniyetini sağlamada büyük adımlar atmaya devam ediyor. Zamanında iş bitiren, müşteri memnuniyeti adına fiyatlarda ve ödemlerde kolaylık sunan firmamız ile LCD servisi noktasında beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

TV Servisi

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, açık ve kapalı alanlarda son zamanların en önde gelen teknolojilerinden televizyon mutlaka varlığını gösteren araçtır. Ancak TV, elektronik bir cihaz olduğu için zaman zaman arızaların meydana gelmesi durumu söz konusu olabilmektedir. Yaşar Elektronik olarak sizlere bu anlamda sunduğumuz desteklerimizi değerlendirmenizi öneriyoruz. İşinde başarılarıyla bilinen teknik servis firmamızın profesyonel ekibi ile TV servisi konusunda beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz.
Uygun fiyat, kalıcı çözüm ve garantili TV servisi hizmetlerimizden yararlanarak yeniden masraf etmenizi engelliyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz teknik servis firmamızdan destek alarak istediğiniz gibi yeniden televizyonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeden yenisini almaya karar vermeyin.

LCD Plazma Servisi

Kafeteryalarda, evlerde ve iş yerlerinde sık kullanılan LCD plazmalar, kullanılan alanlara göre büyük ya da küçük şekilde tercih edilmektedirler. Herhangi bir programı izlemek, maç izlemek ya da büyük şirketlerde kamera güvenlik sistemlerini takip etmede büyük faydası olan cihazların arızaları, kullanıcının canını sıkmaya yeter. Ancak Yaşar Elektronik, bu konuda müşterilerine en iyi şekilde teknik servis hizmeti sunarak yaşanan sıkıntının çözülmesini sağlamaktadır. LCD plazma servisi konusunda deneyimli kadrosu ile kısa sürede yaşanan arızayı gidermekteyiz.
İstanbul Eyüp ve çevresinde verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı başarıyoruz. Titiz çalışma, ilkeli prensipler ve alanında “bir numara” olma hedefiyle çalışan teknik servis merkezimiz, LCD plazma servisi konusunda da en iyi hizmetleri sunuyor.

Plazma Servisi

Bakım ve onarım hizmetleri, ciddiyet ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Plazma servisi hizmetleri de bu kapsamda değerlendirilmesi gereken bir sektördür. Yaşar Elektronik, deneyimleriyle müşterilerine kalıcı teknik destek hizmeti sunarak kesenize de yardımcı oluyor. Deneyimli personelleri ile garantili hizmet sunan firmamız, bölgede en çok tercih edilen isimlerden biridir. Gerek fiyatlar, gerekse de bakım onarım hizmetlerinde sunduğu kalite sayesinde bunu başarabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Dilediğiniz her an adresinize gelerek yerinde veya teknik servis merkezimizde gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren teknik servis merkezimiz, plazma servisi noktasında uzman kadrosuyla sizleri memnun etmeye devam ediyor. Hızlı ve güvenilir iş bitirme eğilimi ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Yerinde Teknik Servisi

Teknik servis hizmetinden kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerekli tüm çalışma ve destek ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yaşar Elektronik olarak yerinde teknik servis hizmeti vererek müşterilerimizin kısa sürede yaşadıkları sorunların çözülmesine yardımcı oluyoruz. Tüm televizyon markalarının gerekli bakım ve onarım işlemlerinin zamanında halledilebilmesi ve kalıcı çözümlerin sağlanması için donanımlı araçlarımızla adresinize gelerek arızanın giderilmesinde destek oluyoruz.
Televizyonunuzda yaşadığınız sorunun kısa sürede çözülmesi için araçlarımızın tam donanımlı olmasına dikkat ederek kısa sürede çözüm üreterek sağlıklı bir şekilde cihazınızı yerinde onarıyoruz. Deneyimli kadrosu, hızlı servis özelliği ve uygun fiyat seçenekleriyle destek veren firmamızı aramadan karar vermeyin. Yerinde teknik servis için iletişime geçin.

LCD Plazma TV

Televizyon sistemlerinde son zamanların en çok tercih edilen tiplerinden biri de LCD plazma TV sistemidir. Bu cihazlar, sadece evlerde ya da iş yerlerinde bir program izlemek için kullanılmazlar. Aynı zamanda kamera güvenlik sistemini izlemek için de kullanılırlar. Yaşanan arızalarda ise kesinlikle deneyimli bir teknisyenin bakması gerekiyor. Yaşar Elektronik, bu alanda uzun zamanların deneyimini kazanan ve başarılarıyla teknik serviste kesin çözüme ulaşan isimlerden biridir.
Dilediğiniz her an kısa sürede adresinize gelerek yerinde veya gerekli durumlarda teknik servis merkezimize getirerek, arızanın giderilmesini sağlamaktayız. LCD plazma TV arızaları noktasında kesin çözümlere ulaşmak ve uygun fiyatlar karşılığında bakım ve onarım desteği almak için iletişim numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Televizyon Tamiri

Televizyon, elektronik parçalardan oluşan görüntülü bir sistemdir. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi televizyonlarda da bozulma durumu zaman zaman kendini gösterebilir. Arızanın büyüklüğüne göre karar vermek ise televizyon tamiri konusunda uzman olan bir teknisyenden öğrenilir. Bu şekilde adım atarsanız, yeni bir masraf etmenize gerek kalmayabilir. Tabi bunun için de tercih edeceğiniz teknisyenin gerçekten alanında başarılı biri olması gerekiyor.
Yaşar Elektronik olarak müşterilerimize sunduğumuz teknik desteklerimiz ile televizyon tamiri konusunda mümkün mertebe arızaları gidererek yeni bir televizyon almanızı önlüyoruz. Hem yeni bir masraftan kurtulmak hem de daha uzun süre cihazınızı kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey garantili teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak olacaktır.

Plazma Tamiri

Elektronik tamir konularından en çok ihtiyaç duyulan destek konusu plazma konusundadır. Plazma tamiri, diğer tamirlere göre daha bir deneyim isteyen bir işlemdir. Bu nedenle teknisyen seçerken kesinlikle çok dikkatli davranmak zorundasınız. İstanbul Eyüp ve çevresinde hizmet veren Yaşar Elektronik, konusunda deneyimli ekibi ile yaşanan sıkıntıları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.
Yeni bir plazma almamak ve sahip olduğunuz cihazı daha uzun süre kullanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Plazma tamiri noktasında beklenenden çok daha fazlasını müşterilerimize sunuyoruz. En iyi şekilde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek yeni bir maliyetin çıkmasının önüne geçiyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

TV Tamiri

Alanında uzman ve deneyimleriyle iş bitirme potansiyeline sahip olan Yaşar Elektronik, uzmanlık alanlarında müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunarak kısa sürede aksamaların çözülmesine destek olmaya devam ediyor. TV tamiri noktasında sahip olduğu tecrübeleri ve profesyonel ekibi ile kısa sürede yerinde veya teknik servis merkezinde çözüm üreten teknik servis ile sizin de yüzünüz gülecek.
İletişime geçtikten kısa süre sonra belirlediğiniz adrese gelen teknik servis ekibimiz, arızanın yerinde veya teknik servis merkezinde giderilebileceğine karar verdikten sonra gerekli işlemi yapmaktadırlar. TV tamiri konusunda deneyim sahibi olmaları ve uygun fiyatlar konusunda müşterilerimizi memnun etmemiz ise işin çok daha güzel yönünü sunmaktadır. Daha fazla bilgi ve destek için arayın.

Samsung TV Servisi

TV markaları arasında en çok tercih edilen markalardan biri de Samsung markasıdır. Üretim kalitesi ve uzun süre dayanıklı olmasına karşın yine de elektronik bir cihaz olduğu için arızalara maruz kalması doğaldır. Bu tip durumlarda televizyonunuzu atmak yerine servis ile görüşmeniz en doğrusudur. Samsung TV servisi noktasında müşterilerimize gerekli teknik desteği vererek arızaların kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyoruz.
Kullanım alanı oldukça geniş olan televizyonların daha sağlıklı şekilde kullanımını sağlamak ve arızalarla baş başa kalınca da kısa sürede çözüm bulmak için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerinden bize ulaşmak olacaktır. Samsung TV servisi konusunda deneyimlerimizle destek verdiğimiz Yaşar Elektronik ile siz de artık keyfinize bakacaksınız.

Siemens TV Servisi

Dünya markası halinde olan ve kullanıcı kitlesi oldukça büyük olan Siemens, televizyon tercihinde de bilinen ve tercih edilen isimlerden biridir. İstanbul Eyüp ve çevresinde hizmetlerimizle başarımızı bir araya getirdiğimiz Yaşar Elektronik olarak Siemens TV servisi hizmetlerini en kapsamlı şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Kısa sürede arıza giderme ve gerekli bakım işlemlerini yapma konusunda alacağınız destekler sayesinde çözüme kavuşmanın keyfine varacaksınız.
Dilediğiniz her an arayarak teknik destek alabileceğiniz teknik servis merkezimizin deneyimli personelleri ile yaşanan arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Siemens TV servisi sayesinde yeniden masraf etmenize gerek kalmadan dilediğiniz gibi cihazınızı kullanmaya devam edeceksiniz. İletişim bilgilerinden ulaşarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

LG TV Servisi

Dünyanın sayılı isimleri arasında yer alan ve TV üretimindeki kaliteli başarılarıyla adını dünyaya duyuran LG markasına ait televizyonların bakım ve onarım hizmetlerini üstlendiğimiz Yaşar Elektronik ile müşterilerimizin yaşadıkları sıkıntıları kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. LG TV servisi sayesinde müşterilerimiz masraftan kurtulabiliyor, televizyonlarında yaşadıkları sıkıntıyı kısa sürede çözüme kavuşturmanın keyfini yaşayabiliyorlar.
İstanbul’da hizmet veren firmamız, çevresinde bilinen ve tercih edilen isimlerden biridir. İşinde uzman, sonuçlarda mükemmellik sunan teknik servis merkezimiz ile LG TV servisi konusunda beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan bizi arayarak adresinizi bildirmek olacaktır. Hızlı servis ağımızla kısa sürede adresinizde hazır olacağız.

Panasonic TV Servisi

Televizyon markaları arasında tercih edilen ve en eski markalardan biri olan Panasonic, kaliteli üretimleri sayesinde en çok tercih edilen isimlerden biri olmayı başarıyor. Yaşar Elektronik olarak televizyon servisi kategorisine Panasonic markasını da alarak müşterilerimize daha kapsamlı hizmet sunmaya devam ediyoruz. Panasonic TV servisi ile artık televizyonlarınızda yaşadığınız sorunları çok daha kısa sürede çözüme kavuşturacaksınız.
Yaşanan arızanın büyüklüğüne bağlı olarak yerinde veya teknik servis merkezimizde gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra adresinize teslim ediyoruz. Panasonic TV servisi ile artık televizyonunuz çok daha uzun ömürlü olacak, beklentilerinizi karşılama noktasında daha verimli olacaktır. Detaylı bilgi için iletişim numaramızı arayabilir, teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sony TV Servisi

Elektronik dünyasının en bilinen isimlerinden biri de Sony markasıdır. Gerek diğer üretimlerinde gerekse de TV üretiminde gösterdiği başarıları sayesinde takdir toplamayı başaran isim, ülkemizde de en çok tercih edilen markalardan biridir. Yaşar Elektronik olarak Sony TV servisi hizmetlerinde müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizle, yaşanan arızayı kısa sürede çözüme kavuşturarak müşterilerimizin rahatlamasına yardımcı oluyoruz.
Başarılı çalışmaları, deneyimli personelleri ve hızlı servis araçlarıyla zamanında arıza adresine giden ekiplerimiz, gerekli incelemeyi yaparak yerinde veya teknik servis merkezinde bakım onarım işlemlerini uygulamaktadırlar. Sony TV servisi ile artık siz de rahat nefes alacak, yaşadığınız sıkıntıdan kısa sürede kurtulmanın keyfini yaşayacaksınız. Daha fazla bilgi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Arçelik Beko TV Servisi

Televizyon servisleri, arıza ve bakım-onarım işlemlerinde hizmet veren servislerdir. Tabi ki bunlar arasında tercih yaparken de isabetli bir karara varmak önemlidir. Arçelik Beko TV servisi A.Ş olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet çıtasını her geçen gün daha da yükselterek deneyimlerimizle yol göstermeye devam ediyoruz. Yaşar Elektronik olarak sağladığımız hizmetlerimizde, kusursuzluk anlayışını ilke edinerek yolumuza devam ediyoruz.
Dilediğiniz her an iletişim numaramızdan arayarak destek talebinde bulunabileceğiniz teknik servis merkezimizden alacağınız destek ile Arçelik ve Beko markalı televizyonlarınızın daha uzun süreli kullanıma açık olmasını sağlayacaksınız. Arçelik Beko TV servisi A.Ş hizmetleri hakkında bilgi edinmeden karar vermeyin. Sizin için en iyisini biz sunuyoruz.